BEEF Amino Zobrazit větší

SizeAndSymmetry Nutrition BEEF Amino 500 tbl

0728

Nové

BEEF Amino od společnosti Sizeandsymmetry dodávají organismu aminokyseliny v tom nejlepším poměru, jaký můžete přijmout. 

Více informací

SKLADEM

685 Kč

545 Kč

474 Kč bez DPH

Parametry

Height 3

Více informací

5Hovězí aminokyseliny vykazují velkou dávku esenciálních aminokyselin, které jsou pro správnou funkci organismu, jeho chod a průběh anabolických procesů v organismu. BEEF Amino Sizeandsymmetry jsou nejvyužitelnějším zdroje lidskému organismu přirozených aminokyselin, které jsou plně využitelné v období budování svalové hmoty i při malnutrici organismu.

BEEF Amino SaS je zcela unikátní produktem na trhu s hovězími aminokyselinami. Vykazuje koncentraci s koncentrací 56,4 % aminokyselin ve farmaceutické kvalitě.BEEF Aminokyseliny Sizeandsymmetry jsou směsí enzymaticky hydrolyzovaných (předtrávených) aminokyselin. Ty jsou získány z prvotřídních aminokyselin z hovězí bílkoviny. Hovězí peptidy mají vyšší průměrnou molekulovou hmotnost, ta je Průměrná molekulová hmotnost hovězích peptidů je 4000 - 5000 Daltonů, což je ještě 2x vyšší hodnota, než vykazuje hydrolyzovaný syrovátkový izolát. Hovězí aminokyseliny v hydrolyzované podobě jsou jedním z nejrychleji využitelných zdrojů aminokyselin. Jsou velmi rychle použitelné k opravě a nárůstu nové svalové hmoty.

BEEF Amino Sizeandsymmetry využijete

·        Při snaze o nárůst svalové hmoty

·        Pro ochranu svalové hmoty

·        Při sníženém přístupu kvalitní výživy

·        K doplnění výživě

·        Při snaze o ochranu kloubů a vazů

Nutriční hodnoty na 100 g (1 tab = 0,7g)

·        Energie 1654kJ , 395 kcal

·        Bílkoviny  56,4 g

·        Sacharidy 0 g

·        Tuky 18,8g

 

 

Doporučení dle dávkování:

Užívejte 3-5 tablet BEEF Amino Sizeandsymmetry v období před a po tréninku. Pro ještě vyšší anabolický efekt, navyšte dávkování BEEF Amino na 3-4 x denně mezi jídly jako pohotovostní dodávku aminokyselin. 

 

Balení:

500tablet

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

SizeAndSymmetry Nutrition BEEF Amino 500 tbl

SizeAndSymmetry Nutrition BEEF Amino 500 tbl

BEEF Amino od společnosti Sizeandsymmetry dodávají organismu aminokyseliny v tom nejlepším poměru, jaký můžete přijmout. 

23 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: