NITRO - nitric oxide systém - 120 kaps. Zobrazit větší

XXlabs Nitro 120 cps

0163

Nové

NITRO od výrobce XXlabs pro Vás ve spolupráci s vrcholovými naturálními kulturisty vytvořila tento unikátní produkt, který bez tuku, zavodnění a vedlejších účinků podpoří růst čisté svalové hmoty. Díky L-Citrulinu Malate budou tréninky tvrdší, delší a bez pocitu únavy! 

Více informací

SKLADEM

1 074 Kč

699 Kč

608 Kč bez DPH

Více informací

Co více potřebuje Váš pracující sval pro svůj růst, než dostatečné zásobení živinami a to jak v době tréninku, tak v době odpočinku? Dejte mu to co potřebuje.

NITRO od XXlabs stimuluje produkci oxidu dusnatého (NO), který způsobuje uvolnění a rozšíření cév. Díky tomu dochází ke zvýšenému průtoku krve, což ve výsledku významně zlepšuje transport živin do buněk, zásobení svalu kyslíkem a odvod metabolických zplodin.

Svaly mají větší sílu a schopnost rychleji regenerovat. NITRO od XXlabs napomáhá k trvale zvýšenému objemu svalů.

Díky dokonale navrženému složení můžete navíc s naším Nitrem, a to především díky přidanému L-Citruline Malátu, trénovat déle, s větší intenzitou a menším pocitem únavy. Prostě, když již nemůžete, Nitro to vezme za Vás.

Dlouhodobá precizní spolupráce s vrcholovými naturálními kulturisty dala vzniknout tomuto špičkovému produktu. Právě naturální kulturisté, jejichž oporou jsou výhradně povolené suplementy, potřebovali doplněk, který by maximálně, avšak legálně, podpořil růst jejich čisté svalové hmoty. Bez tuku, bez zavodnění, bez vedlejších účinků. Pouze čistou svalovou hmotu.

Výsledek je více než 100%!


NITRO od XXtreme Nutrition nejen že pomáhá budovat kvalitní čistou svalovou hmotu, NITRO se navíc ještě aktivně podílí na snížení obsahu již zabudovaného tělesného tuku.

- zvyšuje objem svalové hmoty a napumpovanost svalu
- zlepšuje produkci růstového hormonu, regeneraci organismu po fyzické zátěži
- zlepšuje průtok krve svalovou hmotou a syntézu svalových bílkovin
- snižuje únavu a prodlužuje délku výkonu
- podílí se na snížení obsahu tělesného tuku

 

Nutriční hodnoty ve 100g*
Energetická hodnota 1620kJ / 387 kcal
Bílkoviny 96,7 g
Sacharidy < 0,1 g
Tuky < 0,1 g
L-Arginin Alfaketoglutarát 1950mg v 1 dávce**
L-Citruline Malate 300mg v 1 dávce**

Složení:
L-Arginin Alfaketoglutarát, L-Citruline Malate, želatina (kapsle)

Hmotnost 1 kapsle - 870mg*
* Uvedené hodnoty jsou průměrné
** DDD (Denní doporučená dávka) není stanovena

Doporučené dávkování:

2x denně 3 kapsle (sportovci do 90kg tělesné hmotnosti). 2x denně 4 kapsle (sportovci nad 90kg tělesné hmotnosti).

První dávku užijte 30 minut před tréninkem a druhou ihned po tréninku. V den volna, kdy necvičíte, užívejte první dávku ráno a druhou dávku večer.

Upozornění:

Vhodné pro sportovce. Nevhodné pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící matky. Uschovejte při teplotě 5-25°C. Po otevření spotřebujte do 90 dnů. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Konzultujte použití s lékařem, pokud máte vážné srdeční problémy, problémy se štítnou žlázou, pokud jste diabetici, máte vysoký tlak, nebo psychické potíže.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

XXlabs Nitro 120 cps

XXlabs Nitro 120 cps

NITRO od výrobce XXlabs pro Vás ve spolupráci s vrcholovými naturálními kulturisty vytvořila tento unikátní produkt, který bez tuku, zavodnění a vedlejších účinků podpoří růst čisté svalové hmoty. Díky L-Citrulinu Malate budou tréninky tvrdší, delší a bez pocitu únavy! 

11 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: