TREC S.A.W. - 400 g  Zobrazit větší

Trec S.A.W. 400 g

Nové

S.A.W. zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.

Více informací

SKLADEM

895 Kč

799 Kč

695 Kč bez DPH

  • FRUIT PUNCH

Více informací

4
•    Ultra-koncentrovaná předtréninková formule
•    Maximální síla, svalová výdrž a vaskularizace
•    Jen ty nejsilnější ingredience složky a účinné dávky

 

S.A.W. je předtréninkový ultra koncentrát pro profesionály. Přípravek se vyznačuje silnými anabolickými účinky a markantně zvětšuje objem pracujících svalů. S.A.W. jim zajišťuje další okysličení, výživu a impulz k nárůstu. Unikátní komplex beta-alaninu a aktivních neurostimulátorů zlepšuje výdrž a koncentraci a zvyšuje energetické zásoby organismu. Přípravek zabraňuje předčasné únavě a nadměrnému okyselení tkání. S.A.W. podporuje nárůst síly a svalové hmoty, a také zlepšuje výkonnost během značné fyzické zátěže.
ABSOLUTNÍ SYNERGIE, POUZE OVĚŘENÉ INGREDIENCE
S.A.W. je formule, která kombinuje pouze otestované, bezpečné a účinné aktivní látky, které vám pomohou překonat tréninkovou stagnaci již po prvním použití. S.A.W. je čistá podpůrná esence -  produkt bez zbytečných cukrů, přísad a plniv. Díky neuvěřitelně vysokému stupni koncentrace (až 96% receptury přípravku tvoří aktivní látky) a vysoce kvalitním surovinám každá 5 g odměrka přípravku ukrývá obrovský anabolický a ergogenický potenciál. Synergicky působící složky produktu drasticky zvyšují možnosti organizmu k práci s vysokou zátěží. Díky tomu můžete nejen déle a intenzivněji trénovat, ale vaše úsilí také přinese lepší výsledky. Formule přípravku, která aktivuje hlavní anabolické cesty, vám pomůže rychle vybudovat vysoce kvalitní svalovou hmotu schopnou těžké práce, a to bez rizika zbytečného tloustnutí.

 

SUPER Super Aggressive Workout
Pokročilý matrix neobyčejně silných boosterů oxidu dusnatého (NO), jejichž účinek mnohokrát potvrdily různé vědecké výzkumy. Správné dávky alfa-ketoglutarátu a L-arginin malátu v kombinaci s citrulin-malátem rychle zvyšují syntézu NO v organizmu. Pro maximální využití potenciálu ukrytého v těchto složkách byl do produktu přidán ViNitrox™ - patentovaný extrakt z jablek a vinných hroznů. Přírodní rostlinné polyfenoly, které jsou v něm obsaženy, aktivují enzym hlídající výrobu oxidu dusnatého v organizmu. Díky tomu se zvyšuje jeho výkon, vzniká více NO a prodlužuje se jeho aktivita. Efekt lze pozorovat již od úplného začátku cvičení. Plná vaskularizace nezaniká a udržuje se o mnoho déle než u jiných přípravků. Po celou dobu tréninku jsou svaly lépe prokrvené a neustále dostávají nezbytné nutriční složky a kyslík.Speciální receptura složek, které maximalizují tvorbu energie při dlouhých a těžkých cvičeních. Vysoká dávka beta-alaninu zabraňuje předčasné únavě svalů a snižuje stupeň jejich zakyselení. Vznikající karnozin působí jako přirozený "buffer", který pomáhá v buňkách udržet metabolické podmínky optimální pro intenzivní výkon. Tím se snižuje bolest svalů před a po tréninku a intenzivní stahování svalů přestane doprovázet pocit "pálení". Energetický matrix byl doplněn také dobře ověřenými aktivními neurostimulátory. Tyto složky stimulují nervovou soustavu a zvyšují soustředěnost, což mozku pomáhá udržet plnou kontrolu nad prací svalů. Taurin a L-Tirozin jsou prekurzory neurotransmiterů, které zrychlují průběh nervových impulzů a oddalují pocit únavy. Kofein zvyšuje metabolizmus a zlepšuje funkci centrální nervové soustavy. To stimuluje organizmus k intenzivní práci a navíc zvyšuje tvorbu energie. Naryngenin umožňuje udržet tento efekt po dlouhou dobu.

Při těžkém cvičení dochází k prudkému nárůstu intenzity metabolických přeměn ve svalových buňkách. K tomu, aby se stihla vytvářet a distribuovat energie nezbytná  ke stahování svalů, je potřeba obrovské množství ATP (adenosintrifosfátu). K regeneraci zásob tohoto základního buněčného paliva je nezbytný kreatin. S.A.W. obsahuje účinnou formuli synergicky působících forem kreatinu - monohydrátu, malátu a ethylesteru. Kombinace tří různých forem této látky optimalizuje její distribuci a absorpci. Svaly jsou lépe nasyceny kreatinem a zásoby ATP se rychleji regenerují. Takto se zvyšuje síla a rychlost stahování jejich vláken, což přímo umožňuje zvýšit objem tréninkové zátěže.
S.A.W. je univerzální produkt pro profesionální sportovce, zejména v období zvlášť vysoké intenzity cvičení nebo tréninkové stagnace. S.A.W. je silný a účinný přípravek, jehož neobyčejný energizační účinek lze pocítit již po prvním použití. Pravidelná suplementace vede k nárůstu čisté svalové hmoty a výraznému zlepšení sportovních výsledků, zejména v disciplínách vyžadujících vysokou sílu a silovou výdrž. Výrobek je určen pro použití před tréninkem v kulturistice, bojových sportech, vzpěračům, triatlonistům a jiným silovým sportovcům.

 

Doporučené dávkování:

 

Prášek:

Podle potřeby, intenzity zátěže a citlivosti na působení přípravku rozpusťte 5-15 g (1-3 odměrky) ve 100-200 ml vody za pomocí shakeru. Přípravek používejte 30 min. před plánovaným tréninkem.


Kapsle:

Jednorázově porci přípravku je 4 kapsle. Podle potřeby, intenzity zátěže a citlivosti na působení přípravku užívat 1-3 porce 30 min. před plánovaným tréninkem, přípravek zapít 300 ml vody.
Pozor! Výrobek má silně povzbuzující účinek, nepoužívejte před spaním!

 

Nutriční hodnoty SAW:

(1 dávka - 1 odměrka)

.......................................5 g (1 dávka)............10 g (1 dávka)........15 g (1 dávka)

Energetická hodnota............0 kJ/0 kcal................0kJ/0 kcal.............0 kJ/0 kcal

Bílkoviny.................................0 g...........................0 g......................0 g

Sacharidy................................0 g...........................0 g......................0 g

Tuky.......................................0 g...........................0 g......................0 g

Super Pump Vasodilátory

(L-arginin alfa-ketoglutarát, citrulín malát, di-arginin malát, ViNitrox - hroznový a jablečný extrakt)...................2080 mg...................4160 mg.............6240 mg

Anabolic Energy Maximizer

(Beta-alanin, L-tyrosin, taurin, extrakt z grepu - 98% naringenin)

..........................................1351 mg...................2702 mg..............4053 mg

Workout Creatin Surge

 

(kreatin monohydrát, trikreatin malát, kreatin ethyl ester)

..........................................1250 mg...................2500 mg..............3750 mg

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Trec S.A.W. 400 g

Trec S.A.W. 400 g

S.A.W. zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

7 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: