TREC S.A.W. - 400 g  Zobrazit větší

Trec S.A.W. 400 g

Nové

S.A.W. zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

895 Kč

799 Kč

695 Kč bez DPH
  • FRUIT PUNCH

Více informací


•    Ultra-koncentrovaná předtréninková formule
•    Maximální síla, svalová výdrž a vaskularizace
•    Jen ty nejsilnější ingredience složky a účinné dávky

 

S.A.W. je předtréninkový ultra koncentrát pro profesionály. Přípravek se vyznačuje silnými anabolickými účinky a markantně zvětšuje objem pracujících svalů. S.A.W. jim zajišťuje další okysličení, výživu a impulz k nárůstu. Unikátní komplex beta-alaninu a aktivních neurostimulátorů zlepšuje výdrž a koncentraci a zvyšuje energetické zásoby organismu. Přípravek zabraňuje předčasné únavě a nadměrnému okyselení tkání. S.A.W. podporuje nárůst síly a svalové hmoty, a také zlepšuje výkonnost během značné fyzické zátěže.
ABSOLUTNÍ SYNERGIE, POUZE OVĚŘENÉ INGREDIENCE
S.A.W. je formule, která kombinuje pouze otestované, bezpečné a účinné aktivní látky, které vám pomohou překonat tréninkovou stagnaci již po prvním použití. S.A.W. je čistá podpůrná esence -  produkt bez zbytečných cukrů, přísad a plniv. Díky neuvěřitelně vysokému stupni koncentrace (až 96% receptury přípravku tvoří aktivní látky) a vysoce kvalitním surovinám každá 5 g odměrka přípravku ukrývá obrovský anabolický a ergogenický potenciál. Synergicky působící složky produktu drasticky zvyšují možnosti organizmu k práci s vysokou zátěží. Díky tomu můžete nejen déle a intenzivněji trénovat, ale vaše úsilí také přinese lepší výsledky. Formule přípravku, která aktivuje hlavní anabolické cesty, vám pomůže rychle vybudovat vysoce kvalitní svalovou hmotu schopnou těžké práce, a to bez rizika zbytečného tloustnutí.

 

SUPER Super Aggressive Workout
Pokročilý matrix neobyčejně silných boosterů oxidu dusnatého (NO), jejichž účinek mnohokrát potvrdily různé vědecké výzkumy. Správné dávky alfa-ketoglutarátu a L-arginin malátu v kombinaci s citrulin-malátem rychle zvyšují syntézu NO v organizmu. Pro maximální využití potenciálu ukrytého v těchto složkách byl do produktu přidán ViNitrox™ - patentovaný extrakt z jablek a vinných hroznů. Přírodní rostlinné polyfenoly, které jsou v něm obsaženy, aktivují enzym hlídající výrobu oxidu dusnatého v organizmu. Díky tomu se zvyšuje jeho výkon, vzniká více NO a prodlužuje se jeho aktivita. Efekt lze pozorovat již od úplného začátku cvičení. Plná vaskularizace nezaniká a udržuje se o mnoho déle než u jiných přípravků. Po celou dobu tréninku jsou svaly lépe prokrvené a neustále dostávají nezbytné nutriční složky a kyslík.Speciální receptura složek, které maximalizují tvorbu energie při dlouhých a těžkých cvičeních. Vysoká dávka beta-alaninu zabraňuje předčasné únavě svalů a snižuje stupeň jejich zakyselení. Vznikající karnozin působí jako přirozený "buffer", který pomáhá v buňkách udržet metabolické podmínky optimální pro intenzivní výkon. Tím se snižuje bolest svalů před a po tréninku a intenzivní stahování svalů přestane doprovázet pocit "pálení". Energetický matrix byl doplněn také dobře ověřenými aktivními neurostimulátory. Tyto složky stimulují nervovou soustavu a zvyšují soustředěnost, což mozku pomáhá udržet plnou kontrolu nad prací svalů. Taurin a L-Tirozin jsou prekurzory neurotransmiterů, které zrychlují průběh nervových impulzů a oddalují pocit únavy. Kofein zvyšuje metabolizmus a zlepšuje funkci centrální nervové soustavy. To stimuluje organizmus k intenzivní práci a navíc zvyšuje tvorbu energie. Naryngenin umožňuje udržet tento efekt po dlouhou dobu.

Při těžkém cvičení dochází k prudkému nárůstu intenzity metabolických přeměn ve svalových buňkách. K tomu, aby se stihla vytvářet a distribuovat energie nezbytná  ke stahování svalů, je potřeba obrovské množství ATP (adenosintrifosfátu). K regeneraci zásob tohoto základního buněčného paliva je nezbytný kreatin. S.A.W. obsahuje účinnou formuli synergicky působících forem kreatinu - monohydrátu, malátu a ethylesteru. Kombinace tří různých forem této látky optimalizuje její distribuci a absorpci. Svaly jsou lépe nasyceny kreatinem a zásoby ATP se rychleji regenerují. Takto se zvyšuje síla a rychlost stahování jejich vláken, což přímo umožňuje zvýšit objem tréninkové zátěže.
S.A.W. je univerzální produkt pro profesionální sportovce, zejména v období zvlášť vysoké intenzity cvičení nebo tréninkové stagnace. S.A.W. je silný a účinný přípravek, jehož neobyčejný energizační účinek lze pocítit již po prvním použití. Pravidelná suplementace vede k nárůstu čisté svalové hmoty a výraznému zlepšení sportovních výsledků, zejména v disciplínách vyžadujících vysokou sílu a silovou výdrž. Výrobek je určen pro použití před tréninkem v kulturistice, bojových sportech, vzpěračům, triatlonistům a jiným silovým sportovcům.

 

Doporučené dávkování:

 

Prášek:

Podle potřeby, intenzity zátěže a citlivosti na působení přípravku rozpusťte 5-15 g (1-3 odměrky) ve 100-200 ml vody za pomocí shakeru. Přípravek používejte 30 min. před plánovaným tréninkem.


Kapsle:

Jednorázově porci přípravku je 4 kapsle. Podle potřeby, intenzity zátěže a citlivosti na působení přípravku užívat 1-3 porce 30 min. před plánovaným tréninkem, přípravek zapít 300 ml vody.
Pozor! Výrobek má silně povzbuzující účinek, nepoužívejte před spaním!

 

Nutriční hodnoty SAW:

(1 dávka - 1 odměrka)

.......................................5 g (1 dávka)............10 g (1 dávka)........15 g (1 dávka)

Energetická hodnota............0 kJ/0 kcal................0kJ/0 kcal.............0 kJ/0 kcal

Bílkoviny.................................0 g...........................0 g......................0 g

Sacharidy................................0 g...........................0 g......................0 g

Tuky.......................................0 g...........................0 g......................0 g

Super Pump Vasodilátory

(L-arginin alfa-ketoglutarát, citrulín malát, di-arginin malát, ViNitrox - hroznový a jablečný extrakt)...................2080 mg...................4160 mg.............6240 mg

Anabolic Energy Maximizer

(Beta-alanin, L-tyrosin, taurin, extrakt z grepu - 98% naringenin)

..........................................1351 mg...................2702 mg..............4053 mg

Workout Creatin Surge

 

(kreatin monohydrát, trikreatin malát, kreatin ethyl ester)

..........................................1250 mg...................2500 mg..............3750 mg

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Trec S.A.W. 400 g

Trec S.A.W. 400 g

S.A.W. zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

6 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: