VitaHarmony - VitaHarmony Yucca 500 mg XXL 180 kapslí
339

VitaHarmony Yucca 500 mg XXL 180 kapslí

  • Katalogové číslo:1696
  • Výrobce:VitaHarmony
  • Množství:1 ks

Zboží se již neprodává

Ceněna je hlavně pro vysoký obsah saponinů, látek s výraznými detoxikačními schopnostmi.

Účinné látky

Yucca

Látky v yucce obsažené podporují pročišťování organismu od toxických látek. Yucca má vliv na stimulaci imunitního systému, brání vzniku peroxidových lipidů v srdečním svalu a v játrech, má močopudné a uklidňující účinky. Příznivě působí na metabolismus buněk vylučujících trávící enzymy, zlepšuje zažívání, využití a vstřebávání stravy. Yucca příznivě působí při kožních problémech, je prospěšná pro hojení zejména zánětlivých ran a zmírňování bolestivosti kloubů.

Užívají se 2-3 kapsle denně. Kapsli spolknout celou a zapít tekutinou. V době těhotenství a kojení určí dávkování lékař.

Saponiny přítomné v yucce tvoří ve střevě s cholesterolem nerozpustnou sloučeninu, což brání jeho vstřebávání a následnému zvyšování hladiny cholesterolu v krvi. Aktivní látky yuccy napomáhají rychlému odstranění pocitu únavy tím, že usnadňují vyplavování kyseliny mléčné ze svalů.

Složení

Yucca (yucca schidigera extrakt)500 mg

Upozornění:

Tento produkt je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.